facebook

 
 

Kniha, která by neměla chybět ve vaší knihovně !


 

Rychlý kontakt

Mobil: +420 736 651 169
E-mail: aeroteam@aeroteam.cz

 

Platební metody

1. v hotovosti na prodejně Vsetín

2. dobírkou (Česká pošta)

3. bankovním převodem

 

 

visa mastercard paypal

 

Odkazy

 

slet československých letadel 2018

svět křídel nakladatelství

český svaz letectví

 

flying revue

 

dsa aviation company

 

airliners

 

Aero hobby

 

 

 

 

 


trika

dět trička

AEROTEAM vydal knihu"Malé nahlédnutí do století československého letectví" Autor knihy Petr Kolmann zpracoval knihu tak, že si každý najde svou oblast zájmu. Kniha je doplněna řadou zajímavých fotografií a především barevných bokorysů autora knihy. Kniha vychází v omezeném nákladu k letošnímu stému výročí vzniku československého letectví. Doporučujeme zakoupit co nejdříve. Předpokládané datum uvedení do prodeje je pátek 24. srpna 2018.

 

hrnky moto

hrnky bojová technika

pivní tácek

 

náramek 100

 

camel

 

silikonové náramky

 

nové hrnky

 

hrnky raf

 

Zlín 226

 

vlaky hrnky

 

aeroteam přístrojové panely stavebnice

 

K dosavadním 40 typům československé letecké techniky přibudou brzy další zajímavé typy, které příznivcům a sběratelům přiblíží historii výroby v Československu. Chceme tak důstojně přispět k oslavám stého výročí československého letectví, které nás čeká v příštím roce. Tato serie zlatých magnetek je ideální pro vytvoření sbírky, která bude tvořit průřez leteckou technikou uplynulých 100 let.

 

100 let cs letectvíNOVINKY V E-SHOPU (20.11.2017)
Letadla na československém nebi. Zlaté hliníkové magnetky.

 

 

 

 

100 let cs letectví plakát

 

Rádi bychom vás upozornili na možnost výhry při zakoupení hliníkových magnetek. Na zadní straně vložky, která je v sáčku s magnetkou vložena, můžete u některých magnetek najít kód a informaci o výhře. Využijte to a zašlete nám dle pokynů informaci o výhře. Všechny tito výherci pak budou zařazeni do slosování, které se uskuteční 30.listopadu 2017 avýherci obdrží zajímavé ceny  (13.9.2017)


Speciální matné hliníkové magnetky rozměru 75 x 50 mm s leteckou tématikou jsou již na našich stránka v sekci Letectví. Zájemcům doporučujeme neváhat, protože magnetky budou vydávány v omezeném nákladu a budou zajímavé především pro sběratele. Jsou číslovány, takže sběratel bude vědět, které magnetky mu případně chybí. Cena magnetek je Kč 35,- za kus a pravidelně budou vycházet další typy letadel a letecké tématiky.

Současně jsme magnetky Aeroteam připravili také pro příznivce značky TATRA  a fanoušky železnice.  Magnetky obou kategorii najdete v příslušné sekci (TATRA , Železnice) mezi upomínkovými předměty.  Připravujeme také mygnetky s motivy československých motocyků. (16.4.2017)

 

karty tatraNOVINKY V E-SHOPU (5.6. 2017)
Hrací karty TATRA Technické muzeum Kopřivnice - žolíkové, modrá a červená barva.
Karty s motivy letectví na karetní hry Canasta, Žolíky, Poker, Mariáš.

 

 

 

 

 

 

AlumcardNOVINKY V E-SHOPU (25.9. 2016)
Speciální hliníkové pohlednice ALUMCARD o rozměru 100 x 150 mm, které lze použít jako samolepící, dále jako magnetky, případně přišrobovat jako štítek. K dispozici budou rovněž speciální stojánky s identifikačním štítkam. Vhodné zejména jako dárek,protože je možno objednat dárkovou krabičku. Cena: 1 ks - Kč 80,00, při objednávce nad 3 ks obdržíte 1 kus navíc zdarma.

 

 

podtácky leteckých přístrojůNOVINKY V E-SHOPU (14.5. 2016)
Podtácky s motivy leteckých přístrojů. Na zakázku vyrobíme podtácky dle vlastního výběru přístrojů.Podtácky najdete v sekci Letectví>>Upomínkové předměty.

 

 

 

 

Připravili jsme pro Vás nové výrobky (1.4.2016)

V sekci Letectví jsme připravili nové kolekce hrnků s leteckými motivy a to:

WW II collection (letadla druhé světové války):

Czech aircraft collection (česká letadla)

Airlines collection (dopravní letadla)

Jet collection (proudová vojenská letadla)

Czech air force collection (české vojenské letectvo)

 


Zájemci o obtisky PROPAGTEAM ze Slovenska mohou naše produkty zakoupit v internetovém obchodě: www.prospektor.sk

Zájemci ze Slovenska mohou vybrané naše výrobky nyní zakoupit také v prodejně Magnet Press Slovakia v Bratislavě, Šustekova 8 nebo na e-shopu www.press.sk.

              

 


info železniceInformace pro příznivce železnice: většinu nabízených výrobků s železničními motivy zakoupíte nyní i v ČD centrech Českých drah a to: Valašské Meziříčí, Otrokovice, Olomouc, Přerov, Prostějov, Zábřeh na Moravě, Šumperk, Ostrava hl.nádraží, Ostrava-Svinov, Krnov, Opava, Karviná, Český Těšín a Frýdek - Místek.

V současné době byl prodej rozšířen i na ČD centra Veselí na Moravě, Břeclav, Znojmo a Brno.

Nové prodejní místa ČD center: Jihlava, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou.


Nyní je možné zakoupit upomínkové předměnty se železniční tématikou a tématikou TATRA také v Praze a to v knihkupectví CORONA, pasáž Hybernia, Hybernská ulice, Praha 1.

 

Sortiment obtisků i obtiskové papíry pro laserové tiskárny můžete zakoupit v síti prodejen MPM a dále v Brně v prodejně CITY PAPER ( obchodní dům Vagner ).

 

Novinka: imatrikulační písmena a čísla pro čs. sportovní letadla a větroně v měřítku 1/48, v černé i bílé barvě.

 

Informace pro zájemce, kteří kupují pouze obtisky pro plastikové modely. Pokud platíte bankovním příkazem, bude při zaslání vrácena část poštovného, které je v tomto případě nižší než uvedených Kč 99 ,- .

 

 

obchodVšechny naše produkty můžete objednat v našem e-shopu, případně zakoupit v naší prodejně AEROTEAM ve Vsetíně, Ulice Svárov čp. 922 naproti obchodního domu Jednota.

 

Otevírací doba:

PO 9,00 - 12,00  
ÚT 9,00 - 12,00 13,00 - 17,00
ST 9,00 - 12,00  
ČT 9,00 - 12,00  
9,00 - 12,00 13,00 - 17,00
SO zavřeno  
NE zavřeno  

 

Těšíme se na vaší návštěvu.

 

Novinky v e-shopu (vybrané produkty)

 

 
 
Přístrojový panel L-33 Solo
799 Kč

ks